Download Shfleto – Filma me titra shqip APK – New Download GAME & APP For Android Mobile Phone

Download Shfleto – Filma me titra shqip APK – New Download GAME & APP For Android Mobile Phone

6.0 (11747)Apps, Entertainment

Description of Shfleto - Filma me titra shqip

Ky aplikacion ju mundëson ti shfletoni faqet që ofrojn filma me titra shqip, dhe ti shikoni me kualitet të lartë.

Shfleto është aplikacion i avancuar me disa karakteristika të veçanta:

•  Shikoni dhe shkarkoni çdo film dhe serial nga secila faqe.
•  Pa reklama të mërzitshme.
•  Shpejtësi shumë e mirë.

Për të shikuar filmat ju nevojitet një Video Player. Ne ju rekomandojm Mx Player.
Për të shkarkuar filmat ju nevojitet një Download Manager. Ne ju rekomandojm Advanced Download Manager.

Linqet:
MX Player: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mxtech.videoplayer.ad
ADM: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dv.adm

Ofrohen edhe filma te dubluar me titra shqip.

Nëse ju pëlqen aplikacioni mos harroni ta vlerësoni me 5 yje në Play Store dhe ta shpërndani me shokët. Ju faleminderit.

Important: Shfleto is a web browser, for more details see About Us section on the app.
U rregullua nje problem qe shkaktonte aplikacioni te mos hapet ne android 9

App Information of Shfleto - Filma me titra shqip

App Name Shfleto - Filma me titra shqip
Package Name com.shfletofilma
Version 3.21
Rating 6.0 ( 11747 )
Size 27.1 MB
Requirement Android 4.1+
Updated 2018-08-18
Installs 100,000+
Developer

Tags: , , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *